O nas

20141008_114240.jpg

Paweł o Marcie

Marta lubi szukać inspiracji. Czyta masę blogów i magazynów podróżniczych, przegląda strony z tanimi lotami i śledzi wydarzenia podróżnicze w naszym mieście. To ona wymyśliła większość kierunków naszych wyjazdów (zwłaszcza tych dalszych). Nowe miejsca uwielbia poznawać od kuchni, niekoniecznie lubi odhaczać kolejne zabytki, ale zwariowałaby, gdyby miała nic nie robić przez tydzień i wylegiwać się na plaży. Jest pełna empatii wobec poznawanych ludzi i stara się być odpowiedzialną turystką.

20150519_135135.jpg

Marta o Pawle 

Paweł uwielbia planować. Szukanie tras, wyznaczanie szlaków, dojazdów i wymyślanie rozkładu dnia to połowa radości z całego wyjazdu. Nie dla niego bieganie od zabytku do zabytku albo leżenie przez cały dzień na plaży. Chce zobaczyć to, co warte jest zobaczenia, ale nie za wszelką cenę. Woli poznać atmosferę miasta, wyszukiwać miejsca, które niekoniecznie znajdują się w przewodniku; i jeść. Wyjazd bez dobrego, lokalnego jedzenia, to wyjazd stracony. Lubi zwiedzać małe i duże miasta, ale najbardziej cieszą go wyjazdy w góry.

20141012_154208.jpg

Wojtek

Najmłodszy członek ekipy. Jeszcze w brzuchu u mamy zwiedził Dubaj, Oman, Czechy, Niemcy i kawałek Polski, a nawet zdobył Ślężę. Za sobą ma już pierwszy lot samolotem i wizytę w andaluzyjskiej Maladze. Zobaczył kawałek Dolnego Śląska i zdecydowanie ma ochotę na więcej. Interesuje go wszystko i wszyscy:)

wojtek

Reklamy